Nakupujte výhodněji! Pouze teď nabízíme extra slevu 10 % na celý sortiment. Stačí do objednávky zadat kód EXTRA10.

Aparici

Španělská značka Aparici se řadí mezi průkopníky ve výrobě prvotřídní keramiky a porcelánových obkladů a již více než 60 let si udržuje svou vedoucí pozici. Mimo bohaté historie i zkušeností akcentuje kvalitu, inovace a ochranu životního prostředí. 

Úspěch této značky, jakožto výrobce obkladů a dlažeb, je založen na zásadě, která se udržuje již více než 50 let, a to na vývoji výrobků, které nikdy neměly být považovány za pouhý stavební materiál, ale za nezbytnou součást interiérového a architektonického designu se zárukou vynikající kvalitativní a estetické úrovně, která je na dosah každému. 

Aparici nabízí širokou škálu obkladů a dlažeb pro všechny interiéry i exteriéry. Od tradičních klasických designů až po moderní a avantgardní vzory. Společnost se neustále snaží o inovace a přichází s novými technologiemi, které umožňují vytvářet stále dokonalejší a odolnější výrobky.

Aparici je mimo jiné i zodpovědným výrobcem zavazujícím se k ochraně životního prostředí. Společnost používá při výrobě obnovitelné zdroje energie a snaží se o minimalizaci odpadu.

Žádné produkty značky Aparici nebyly nalezeny...