Vodovodní baterie a příslušenství Ravak

 

Vodovodní baterie Ravak

Kromě baterií pro koupelny nabízíme také kuchyňské dřezové baterie, které vám zpříjemní vaření a ve spojení s koupelnovými bateriemi sjednotí estetické vyznění celého vašeho bytu. Výhodou je jedna značka, jeden servis a nejvyšší dostupná kvalita…

 

Praktický design vodovodních baterií

Základním požadavkem na design baterií RAVAK je jeho přínos pro každodenní život, funkčnost výrobku a jeho stálost – nezevšední a bude vás dlouho těšit. Pro zpracování designu našich vodovodních baterií jsme oslovili renomované studio Nosal Design, které při jejich vývoji zúročilo dlouholeté zkušenosti z autorství koupelnových řešení často oceňovaných i porotami nezávislých designových soutěží.

Kvalita vodovodních baterií RAVAK

Naše vodovodní baterie vyrábíme z vysoce jakostní mosazi, jejíž povrch tvoří dostatečně silná vrstva chromu. Praxí vyzkoušenéergonomické pákové baterie  nabízejí příjemné a snadné ovládání. Kvalita vodovodních baterií RAVAK, zejména keramických kartuší s plynulým a lehkým chodem, je zaručena testováním na více než 700 000 pohybů. Na vodovodní baterie poskytujeme záruku 5 let. Na perlátoru složeném z několika plastových sítek se prakticky neusazuje vodní kámen. Vodovodní baterie RAVAK jsou zdravotně nezávadné, certifikované nezávislými autoritami a jednoduše navazují na přípojné armatury.

Servis a reklamace

Pro výrobu našich vodovodních baterií používáme nejkvalitnější materiály a nejlepší technologie. I přes to se může stát, že se náš výrobek poškodí. V těchto nepříjemných situacích je odborný tým našich pracovníků připraven v rámci platnosti záruční doby posoudit vadu z pohledu výrobce a navrhnout řešení k uvedení výrobku do řádného stavu v nejkratším možném termínu. Pro snadné a rychlé uplatnění reklamace vyplňte a odešlete přiložené formuláře. RAVAK provozuje síť servisních středisek rozmístěných po celé republice, která vám do 3 pracovních dnů zajistí návštěvu odborného pracovníka (instalatéra) a opravu u vás doma.  Veškerá uznatelná poškození v rámci reklamace opraví přímo na místě a zcela zdarma. V případě vad neuznatelných v reklamačním řízení vodovodní baterii opraví v rámci předem stanovené ceny.

Jednoduchá montáž

Montáž vodovodních baterií RAVAK je velmi jednoduchá. Montážní návod najdete na každém balení, popř. je najdete ke stažení na našich stránkách.

 

Zobrazit celý popis »
Rozsah:
-
Zobrazeno 58 položek