Umyvadla

Co si představíte, když se řekne koupelna? Věříme, že většina z Vás napadla umyvadla, které do koupelny určitě patří. V naší nabídce naleznete klasické, ale i opravdu moderní varianty, které můžete zakomponovat do moderního nábytku, jako jsou skříňky pod umyvadla a hned bude Vaše koupelna vypadat útulně a uspořádaně. Umyvadla tvoří základ každé koupelny, proto je důležité, abyste vybrali správný tvar, který bude pro tuto místnost tím vhodným.

Dvojumyvadla 120 cm do koupelny pro partnery

Dámy, byl Vaším snem mít ve své domácnosti své umyvadlo? V dnešní moderní době i tato varianty přichází v úvahu. U nás můžete vybírat z několik variant, které jsou vyrobené z kvalitních materiálů. Do koupelny určitě patří bílá umyvadla, která nikdy nevyjdou z módy. Tento druh se nese na vlně nových trendů horizontálních linií, které vypadají opravdu luxusně. Dále v naší nabídce naleznete menší varianty o délce 100 cm, 80 cm nebo 60 cm. U nás si určitě umyvadla vyberete.

Praktické umyvadlo nad pračku

Není Vaše koupelna moc prostorná a šetříte každé místo a potřebujete dost prostoru na odkládání? Většinou v koupelně bývají i pračky, které můžete i využít, jako odkládací prostor. Do naší nabídky jsme zařadili umyvadla nad pračku, díky kterým Vám vznikne velká odkládací plocha nad pračkou. Tato varianta Vám nejen přidá plochu na odkládání kartáčků, mýdla, ručníků nebo jiných potřeb, ale dodá koupelně i uspořádaný vzhled. 

Zobrazit celý popis »