Technické dlažby

Technická dlažba se nejčastěji využívá na rušných místech jako jsou např. nákupní centra a obchody, restaurace, výrobní budovy a provozovny, bazény atd.. Tato dlažba se používá jak v exteriérech tak v interiérech. Je vysoce odolná proti obrusu, znečištění a dalšímu opotřebení. Technická dlažba musí splňovat požadavky na vysokou odolnost i proti vnějším živelným vlivům jako je především déšť a mráz.

Technické dlažby za nejlepší ceny!

Technická dlažba do exteriéru je většinou vyrobena s protiskluzovou úpravou. Do interiéru lze použít technickou dlažbu s jemně broušenou povrchovou úpravou, při níž je lépe viditelná krása přírodního materiálu jako je žula či mramor. Technickou dlažbu v našem obchodě nabízíme v různém barevném provedení. Můžete se inspirovat úvodními náhledy návrhů, které jsou Vám k dispozici, abyste si mohli představit, jak vypadá obložení v prostoru. Potřebujete-li poradit, nebo si ujasnit další specifikace, neváhejte a kontaktujte nás.

Vysoce kvalitní odolné dlažby!

Do naší nabídky jsme pro Vás zařadili technické dlažby, které se perfektně hodí do větších nákupních center, škol a celkově prostor, které jsou veřejné pro lidi. Vybírat si tyto dlažby můžete hned z několika barevných provedení. Jedná se o vysoce odolnou dlažbu, která je odolná i extrémním podmínkám a třeba i mrazu, sněhu a dešti, nevadí jí naprosto nic. Ceny se pohybují různě, avšak ne nijak vysoko. Inspirujte se naší nabídkou!

Zobrazit celý popis »