Skvělá víkendová akce...

Sat 25. Apr 2015 | RSS Feed
Autor: Pradlo-elegant.cz

Právě tento víkend do neděle 26.4.2015 jsme pro Vás připravili skvělou akci - veškeré obklady a dlažby Paradyz u nás nakoupíte se slevou 42%!!! Využijte maximálních slev a pořiďte si obklady PARADYZ se slevou 42%, RAKO se slevou 26% ! Ve slevové nabídce naleznete zajímavé obklady od známých značek Paradyz a Rako . Věříme, že si z naší široké nabídky vyberete! Akce je platná do neděle do 24h

.

.

 

 

Obklady PARADYZ se slevou -42% - Zobrazit všechny

Bohatá a nesmírně rozmanitá nabídka velmi oblíbených a často vyhledávaných obkladů Paradyz zaujme jistě i Vás. Obklady jsou vhodné nejen do kuchyní a koupelen. Originalitě se meze nekladou, proto si můžete navrhnout svobodomyslný a nespoutaný interiér.

 

Obklady Miriam Obklady Reflette Obklady Sorenta
Obklady Miriam Obklady Miriam Obklady Miriam

 

Obklady RAKO se slevou až 26% - Zobrazit všechny

Obklady RAKO můžete využít nejen pro obložení koupelen, kuchyní a podlah bytových interiérů, ale i pro obložení exteriérů, jako jsou balkony a terasy. Věříme, že si z pestré nabídky vybere i ten nejnáročnější zákazník. Technicky propracovaný design a vysoká kvalita obkladů RAKO je zde za bezkonkurenční ceny. Vybrali jsme pro Vás několik ukázek.

 

Obklady India Obklady Mikado Obklady Samba
Obklady India Obklady Mikado Obklady Samba

 

Obklady OPOCZNO  - Zobrazit všechny

obklady Opoczno představují především protáhlý formát, smělý design a především kolekce rektifikovaných obkladových prvků. Vybírat můžete ze široké škály barev a moderních designů. Ať už máte rádi barevnější nebo spíše přírodní kombinace obkladů, věříme, že si z naší nabídky jistě vyberete.

 

Obklady Capri Obklady Calipso Obklady Baricello
Obklady Capri Obklady Calipso Obklady Baricello