Realizace

Aparici Nordic - byt

Zadáním klienta bylo vytvořit luxusní, světlou, ale přitom veselou, hravou a barevnou koupelnu pro děti v podkroví vily v Praze. Formát obkladů 30x90 cm skvěle padne i do menšího prostoru, syté pastelové barvy kolekce Nordic prostor rozzáří i bez použití dekorací. Dokonalá lesklá glazura obkladů, které patří mezi nejkvalitnější a nejušlechtilejší na světě, zajistí pocit luxusu a prostornosti.

Saloni Intro - kanceláře WC

Do nově budovaného administrativního komplexu v Brně byly navrženy a dodány obklady a dlažby španělského výrobce Saloni, konkrétně kolekce Intro. Investor požadoval nadčasové, luxusní provedení s důrazem také na snadnou údržbu. Matné velkoformátové dlaždice Saloni Intro bezezbytku splňují zadání. "Betonový" vzhled je velmi žádaný a v provedení kolekce Saloni Intro působí velmi příjemně taktéž pro běžnou bytovou výstavbu, přičemž dokáže vykouzlit luxusní prostor i z malé panelákové koupelny!

Paradyz Abrila - byt

Klient pro rekonstrukci koupelny v bytě neměl přesnou představu o vzhledu, preferoval však spíše šedou barvu, avšak tak, aby nemůposil prostor chladně. Navržena a dodána byla kolekce Paradyz Abrila, přičemž se v projektu objevily základní lesklé obklady ve formátu 20x60 cm a dále geometrické dekorace s proužky pro oživení a nakonec byly použity také fotografické dekory s motivem květů pro doladění atmosféry.

Opoczno Amarante - rodinný dům

Moderní koupelna za skvělé peníze? Volbou do novostavby rodinného domu byla kolekce Opoczno Amarante. Strohá kombinace tmavého a svétlého matného obkladu byla oživena červenou skleněnou listelou a mozaikou ze specializované kolekce Ceramika Dell Arte.

Paradyz Vivida - rodinný dům

Kolekce Paradyz Vivida nabízí obrovské možnosti kombinovat různé barevné odstíny. V rekontrukci rodinného domu se investor rozhodl zvolit pro koupelny obou pater právě kolekci Vivida. Ve velké koupelně s vanou byly navrženy a použity obklady v kombinaci bílá-zelená-černá ve variantě strukturovaného plastického povrchu. V malé koupelně se sprchou vynikla fialová barva opět s černou a opět ve strukturované variantě.