Poličky

Máte za sebou kompletní rekonstrukci koupelny a ladíte poslední detaily a doplňky? Inspirací Vám mohou být poličky do koupelny. Poličky ocení hlavně ženy, které budou chtít mít kosmetiku a veškeré přípravky vždy po ruce. Oceníte je hlavně v blízkosti umyvadla, kde na ně můžete dát zubní kartáčky a další věci potřebné pro každodenní hygienu. Potřebujete si odložit hřeben a hledáte vhodné místo, kam ho v koupelně dát? Chytrým a praktickým řešením jsou poličky do koupelny.

Praktické poličky do koupelny

Ženy přeci jenom potřebují více místa než muži a to hlavně v koupelně, kde se líčí, češou a dbají o svůj zevnějšek. Abyste měla vždy vše při ruce je skvělým řešením pořídit si poličky do koupelny. Design poliček může být různý. Pokud máte v koupelně dostatek místa poliček můžete pořídit hned několik. V naší nabídce naleznete například moderní skleněnou poličku, která zapadne do každé koupelny.

Poličky do koupelny různých velikostí

Poličky mohou mít různé velikosti záleží pouze na Vás kolik prostoru máte k dispozici. Vybírat můžete také z různých materiálů. Mezi oblíbené patří třeba skleněné poličky do koupelny, které naleznete i v našem sortimentu. Tato polička je vyrobena v kombinaci s chromovými úchyty, které budou na obkladu elegantně vypadat.

Zobrazit celý popis »