Mozaika

Obklady z mozaiky budou tvořit exkluzivní prostředí v každé místnosti. Dodávají obloženému prostoru jedinečný vzhled. Mozaika se používá především do kuchyní a koupelen, ale lze ji použít při obkladu jakýchkoliv stěn, nebo se stále častěji používá jako obklad bazénů. V našem obchodě si můžete vybrat ze široké škály mozaiky v nejrůznějších barevných provedení a designu. Již neplatí, že mozaika má tvar pouze kostičkovaný, ale dnes v naší nabídce naleznete i mozaiku s obdélníkovými tvary či kosoúhelníky.Mozaika se prodává jako lepenec na papírové podložce nebo na silikonovém vláknu, čímž umožňuje snadnou manipulaci. Jednotlivé mozaikové tvary lze také jednoduše odstranit, každý si tak může vytvořit vlastní jedinečný vzor. Můžete se inspirovat návrhy, které jsou po kliknutí na obklad mozaiky k dispozici, abyste si mohli představit, jak vypadá obložení v prostoru. Potřebujete-li poradit, nebo si ujasnit další specifikace, neváhejte a kontaktujte nás.

Mozaika – originalita ve skládance!

Nevíte čím oživit vzhled Vaší koupelny či kuchyně? Mozaika vytvoří z obyčejného interiéru rázem interiér vyjadřující styl, luxus a originalitu. Dejte prostor své fantazii a zkombinujte různé odstíny barev a tvarů. Naše neobyčejně široká nabídka Vám to umožní. Pokud už Vás nebaví klasické obdélníkové či čtvercové obklady, mozaika je to pravé čím místnost oživit. Využijte akčních slev, které pro Vás připravujeme a s chutí do rekonstrukce. Pokud si nejste jisti nákupem přes internetový obchod máte možnost navštívit naše klientská centra, která máme na 4 místech v České republice.

Dejte průchod své fantazii

Díky tomu, že mozaika je na papírovém nebo síťovaném podkladu lze jednotlivé obklady uříznout dle Vaší fantazie. Skvěle se pak dají využít místo listel jako dekorace. Další výhodou takového podkladu je, že mozaikou snadno ozdobíte i sloupy, římsy nebo vany. Musíme ovšem přihlížet k tomu, z jakého materiálu je mozaika vyrobena. Najdete v naší nabídce i skleněné mozaiky, které se úžasně lesknou a Vy tak můžete zkombinovat matný obklad s lesklým. Vyzkoušejte různé kombinace a buďte nevšední, stejně jako naše nabídka.

Zobrazit celý popis »