Modelové koupelny stránka

Líbí se Vám některá z našich modelových koupelen a chcete ji přizpůsobit své reálné koupelně? Využijte možnosti 3D návrhů zdarma!

Světlá koupelna plná optimismu

MIDIAN

Středně velký prostor modelové koupelny Midian umožní umístit komfortní sprchový kout ve čtvercovém rozměru 90x90 cm s nízkou vaničkou z litého mramoru, dále WC a umyvadlo se skříňkou. Vejde se také pračka a koš na prádlo.

Místnost je poměrně členitá kvůli šachtě stoupaček za pračkou a přizdívce pro umyvadlový koutek. Navíc není v místnosti okno a chybí tak přirozené denní světlo, takže volba obkladů směřuje do světlých odstínů. Zelené zóny v koupelně působí uklidňujícím, příjemně optimistickým dojmem. Matný povrch obkladů je decentní a koupelna tak působí střímě, ale přitom elegantně.

Celková cena koupelny Midian včetně obkladů, vybavení a stavební chemie je:

37.513,- Kč vč. DPH!

Koupelna v mramoru a dřevě

AMICHE

Obklady Amiche věrně imitují přírodní mramor. Lesklý, světlý povrch je luxusní, vzdušný a velmi charismatický. Prvek dřeva v podobě dlažby Maloe koupelně vdechne útulnost a teplou atmosféru.

Vybavení koupelny Amiche kombinuje praktičnost a elegantní, čistý moderní design. Sprchový kout je instalován na nízké vaničce z litého mramoru, otevírání sprchového koutu je řešeno posuvným mechanismem do stran, takže vstup do sprchy je opravdu velmi pohodlný a navíc systém posuvného otevírání se hodí i do velmi malých prostor, protože zajíždí dovnitř koutu a sprchové dveře tak nezabírají místo. Nábytek a baterie jsou sladěné v konceptu Ravak Classic a vše tedy pěkně hraje dohromady. Široké umyvadlo je stranově uzpůsobené a nabízí odkládací prostor na boku. Skříňka pod umyvadlem a vysoký boční sloup dohromady poskytují velké úložné kapacity. Součástí modelové koupelny Amiche je i kompletní WC set - podomítkový splachovací modul, závěsná WC mísa, ovládací splachovací tlačítko a termoplastové sedátko.

Celková cena koupelny amiche včetně obkladů, vybavení a stavební chemie je:

49.693,- Kč vč. DPH!

Ekonomická - moderní koupelna

ORNELIA

Koupelna Ornelia je správnou volbou pro každého, kdo touží po nové koupelně a potřebuje přitom udržet rozpočet na uzdě. Kompletní rozpočet této koupelny, vycházející z běžného půdorysu panelékové koupelny, včetně obkladů, dlažby, stavební chemie a veškerého vybavení (vana, skleněná zástěna, vanová baterie, umyvadlová baterie, umyvadlo se skříňkou, zrcadlová skříňka, vysoká skříňka, topný žebřík) se vejde pod 25tis Kč vč. DPH! Navíc doprava zdarma a 3D grafický návrh zdarma jako příjemný bonus!

Formát obkladů Ornelia 25x40 cm se hodí skvěle do malých a středních koupelen. Nápaditým prvkem v konceptu Ornelia je použitý dekorační mozaikový obklad, který v aplikaci ve svislém pruhu opticky rozdělí a zvětší prostor.

Jednodílná skleněná vanová zástěna je designově čistým a praktickým řešením možnosti komfortního sprchování ve vaně. Výběr koupelnového nábytku z oblíbené série Jika LYRA opět zdůrazňuje ekonomické zadání a praktičnost, protože jak umyvadlová skříňka, tak i zrcadlová skříňka a boční sloup nabízí opravdu luxusní úložný prostor i pro malou panelákovou koupelnu.

Celková cena koupelny ORNELIA včetně obkladů, vybavení a stavební chemie je:

24.887,- Kč vč. DPH!

Velká luxusní koupelna

TRIDI

Hlavními atributy luxusní koupelny Tridi jsou světlé tóny, pohodlí, elegance a moderní pojetí strohého luxusu. Dominantou Tridi je samostatně stojící vana a otevřený sprchový kout Walk In FREE. Kdo nikdy nezkusil, jak je vana Freedom pohodlná, neuvěří. Stejně tak sprchování za otevřenou skleněnou stěnou je nesmírně pohodlé a každý pobyt v takové koupelně vás nabije energií. Dvojumyvadlo ze série Chrome je doplněno dalšími prvky z tohoto designově uceleného konceptu, který se pyšní nejširším koupelnovým koncetem na trhu. Tvarově a stylově je sladěná toaleta, bidet, ovládací WC tlačítko, odtokový žlab, zrcadla, veškeré baterie včetně podomítkové sprchové baterie i doplňky.

Velký formát dlažby na podlaze 75x75 cm v cementovém vzoru je moderní a do velkého prostoru skvěle padne. Na stěnách vévodí působivý 3D motiv obkldů ve tvaru šestihranu. Zbytek stěn je obložených v bílém velkoformátovém obkladu Elanda 25x75 cm. Podlaha i stěny jsou v matném provedení.

Celková cena koupelny Tridi včetně obkladů, vybavení a stavební chemie je:

149.112,- Kč vč. DPH!

Malá luxusní koupelna

Vario

Členitý půdorys, který vznikl při rekonstrukci spojením původního WC a spižírny nabízí netradiční, ale zajímavé řešení koupelny se sprchovým koutem, umyvadlem, WC a bidetem. Dlažba a obklady ve vysokém lesku a kvalitní osvětlení včetně podsvětleného stropu ve sprše a nad WC zajistí, že protor působí luxusně a přitom útulně.

Čtvercový formát dlažby v odstínech béžové a hnědé na podlaze i na stěnách je zjemněn bílým lesklým obkladem ve formátu 30x60 cm a oblými tvary zařizovacích předmětů.

Celková cena koupelny Tridi včetně obkladů, vybavení a stavební chemie je:

79.669,- Kč vč. DPH!

Přírodní koupelna

BILOBA

Svěží, teplá atmosféra v přírodních tónech je v koupelně oblíbená a v podstatě nepodléhá trendům. Moderní technologie výroby obkladů a dlažeb umožňují velmi věrně napodobit kresbu dřeva, vzory jednotlivých dlaždic jsou variabilní a uživatel tak požívá hned dvojnásobné výhody keramiky. Odolnost, dlouhá životnost a snadná údržba na straně jedné, příjemný a vlídný pocit z přírodního materiálu na straně druhé. Kolekce Biloba je velmi žádaná také kvůli množství prvků, ze kterých lze návrh koupelny vytvořit. Základní obklady jsou doplněny mozaikou a listelami a oživit stěny můžeme také buď moderními geometrickými dekory nebo dekory s motivem listů gingko biloby.

Paneláková koupelna B3

INDIGO

Představujeme Vám praktické řešení dispozice jádra panelového domu typu B3. Vana Ravak BeHappy kombinovaná se skleněnou, trojdílnou zástěnou, kterou je možné zcela složit dovnitř vany, umožňuje pohodlné koupání i sprchování. Umyvadlo ze stejného konceptu maximálně využívá prostor a vzhledem k tvaru vany je dobře přístupné. Vyzděná nika za vanou nabízí odkládací prostor a navíc dobře vypadá. Použité obklady z kolekce Indigo jsou cenově dostupné, lesklé a dají prostoru život a energii. Vsazené zrcadlo od země po horní řadu obkladů opticky zvětšuje prostor a je velmi praktické například pro líčení.

Nadčasová koupelna

CASTERLY

Koupelna Casterly v sobě snoubí jednoduchou a nadčasovou eleganci bílého velkoformátového obkladu s příjemnou přírodní atmosférou dřevěné dlažby v luxusním formátu 23x120 cm. Vybavení z kolekce Jika Cubito doplňuje minimalistický styl. Dopřejte si pohodlí otevřeného sprchového koutu typu Walk-In, který je vhodný i do menších prostor. Praktičnost a nadčasovost jsou těmi správnými atributy, které koupelnu Casterly charakterizují.

Ekonomický model

Opoczno Tanaka

Představujeme Vám bestseller! Koupelna Opoczno Tanaka Vás zaujme elegancí i skvělou cenou! Základní obklady v kontrastní krémové a hnědé barvě za cenu pod 200,- Kč za metr čtvereční a efektní dekorace a listely taktéž za skvělé ceny, takže si můžete dovolit koupelnu ozdobit dle libosti.

Luxusní model

Aparici Zenith

Luxus nemusí být nedosažitelný. Příkladem je modelová koupelna v provedení kolekce Zenith od španělského výrobce Aparici, jenž je odborníky i klienty považován za samotný vrchol průmyslu obkladů a dlažeb. Dokonalé velkoformátové obklady a plastické dekorace prodávané za metr čtvereční zaručí exkluzivní dojem.