Sprchové kouty a dveře

Rozhodli jste se pro rekonstrukci koupelny a chcete ji mít moderní a zároveň maximálně funkční? Přesně takové jsou sprchové kouty v naší nabídce. Jedná se o druhy, které Vás zaujmou hned na první pohled svým dokonalým designem. U nás můžete vybírat z moderních variant, které splňují vysoké nároky zákazníků na prvotřídní kvalitu. Rozhodli jste se pro variantu zděného sprchového koutu a sháníte sprchové dveře? U nás si určitě vyberete. Na výběr máte z různých rozměrů. Věříme, že i Vy u nás naleznete variantu, která se hodí přesně pro Vaši koupelnu. Je tedy jen na Vás, pro jaký sprchový kout nebo sprchové dveře se rozhodnete.

Bombová akce na sprchové kouty Ravak

Jelikož má každý zákazník jiné požadavky na sprchové kouty, zařadili jsme do sortimentu modely, které jsou variabilní a splňují vysoké nároky náročných zákazníků. Jelikož se tato značka stala žádaná, neustále rozšiřujeme nabídku a připravili jsme pro Vás výrazné slevy, aby byl i Váš nákup u nás výhodný. Vybírejte z typů, které mají různé velikosti, tvary, způsoby otevírání, barev i výplní. Zakomponujte do koupelny sprchové kouty, které si doplníte o designové kousky, jako jsou stylové vodovodní baterie, které v naší nabídce také naleznete.

Jednokřídlé posuvné sprchové dveře do Vaší koupelny

Vytvořte si jedinečný zážitek i z každodenní rutiny jako je sprchování. Chcete moderní koupelnu a rozhodli jste se pro zděný sprchový kout, do kterého nyní sháníte vhodné sprchové dveře, které jsou designové a budou splňovat Vaše požadavky, co se týče výplně, způsobu otevírání a jiné další kritéria? Jelikož je tato kategorie obsáhlá, věříme, že si vyberete a budete si užívat každou koupel. Sprchové dveře jsou zlevněné o 32%, tak využijte naší výhodné a pestré nabídky. 

Zobrazit celý popis »