Nakupujte výhodněji! Pouze teď nabízíme extra slevu 10 % na celý sortiment. Stačí do objednávky zadat kód EXTRA10.

Doprava a platba

Možnosti dopravy
Doprava při nákupu do 4 999 Kč
Objednávku vám sami doručíme kamkoliv si budete přát
999 Kč
Doprava při nákupu nad 5 000 Kč
Objednávku vám sami doručíme kamkoliv si budete přát
ZDARMA

 

Řidič Vám v den závozu předem oznámí předpokládaný termín doručení. V případě dodání přepravní společností musí být zboží VŽDY pečlivě překontrolováno a veškeré vady, jak vizuální, tak i materiální musí být VŽDY zaznamenány do předávacího protokolu ihned při převzetí. Pokud bude reklamace zaslána déle, nemusí být reklamace uznána. Pokud by bylo zboží z velké části rozbito, zásilku nepřebírejte a vše je potřeba zaznamenat do předávacího protokolu. Pokud se naskytne problém je potřeba nás obratem kontaktovat na emailové adrese info@nejlevnejsi-obklady.cz nebo na telefonním čísle.

Při převzetí zboží doporučujeme pořídit fotodokumentaci.

Možnosti platby
Dobírkou
Platba řidiči při převzetí zboží
99 Kč
Převodem
Platba přes vaše internetové bankovnictví
ZDARMA

Informace k platebním metodám comgate

On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou on-line

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky. Platební brána přijímá pouze platby kartami vydanými ve státech EU.

Kontakty pro případné reklamace nebo dotazy k platbám:

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267