DLAŽBY OPOCZNO

Dlažba OPOCZNO je na trhu již více jak 125 let. Současnou módou dlažeb OPOCZNO je odvážný design a bohatá škála barev nových kolekcí. Protáhlý formát, smělý design a především kolekce rektifikovaných prvků. Rozvoj a neustálé zdokonalování výroby dlažeb umožňují tři moderně vybavené výrobní závody. Na designu se podílí talentovaní a odhodlaní designéři a návrháři s podporou nejmodernější technologie. Dlažby OPOCZNO jsou mezi spotřebiteli velmi populární, a proto věříme, že si i Vy vyberete z široké nabídky dlažeb OPOCZNO a Vaše vysněná kuchyň, obývací pokoj či vstupní hala se stane skutečností.

 

Zajímavě řešené dlažby pro lepší změnu

Toužíte po tom, aby Váš domov se alespoň trochu změnil a spíše se zútulnil. Hodně dokáže udělat třeba jen dlažba. Inspirujte se naší nabídkou, do které jsme pro Vás zařadili dlažby OPOCZNO, které vypadají naprosto výjimečně. Jejich cena je velmi přijatelná. Dodejte Vašemu domovu nových rozměrů, přitom k tomu stačí tak málo a vše může vypadat naprosto dokonale. Co třeba vyzkoušet dlažby OPOCZNO, vypadají naprosto luxusně a můžete je mít i Vy!

Dokonalé dlažby do každého prostředí!

Pokud si nejste jisti, jak by dlažby OPOCZNO mohly ve skutečnosti vypadat v určitém prostředí, neváhejte a podívejte se na reálné pořízené fotografie, kde si vše můžete do detailů prohlédnout.

Zobrazit celý popis »
Protiskluznost
R9
Kalibrace
Druh produktu
Rozsah:
Kč / m2
-
Kč / m2
Zobrazeno 4 položek