DLAŽBY NOWA GALA

Výroba dlažby NOWA GALA byla zahájena v březnu roku 2004. Cílem společnosti bylo vyrábět moderní glazovanou, porcelánovou a technologicky vyspělou dlažbu. Prvořadým cílem společnosti NOWA GALA je poskytovat klientům nejvyšší kvalitu produktů, při splnění všech zákonných požadavků na ochranu životního prostředí a ochrany zdraví a bezpečnosti. Dlažba NOWA GALA pracuje s jedinečnou grafikou, používá matné i lesklé leštěné povrchy desky, které vypadají jako kámen. Tato dlažba dá prostoru zajímavý pohled a dodá kouzlo každému interiéru.

 

Luxusní dlažby NOWA GALA!

Rozhodujete se právě, jaké dlažby by se hodily do Vašeho domova? Které by byly ideální a přesně podle Vašich představ? Zkuste se inspirovat naší nabídkou, do které jsme pro Vás připravili naprosto úchvatné dlažby NOWA GALA! Tyto dlažby jsou naprosto výjimečné a vypadají naprosto dokonale! Vybírat si je můžete hned z několika různých sérií, takže se stačí jen usadit a v klidu si vybrat ty pravé dlažby NOWA GALA! Nevíte, jaké dlažby by splnily všechna Vaše očekávání? Máme pro Vás tip na tyto dokonalé dlažby! Můžete si je vybírat v lesklých variantách nebo v matných!

Kvalita a luxus!

Nechte se ohromit i Vy luxusními obklady NOWA GALA, které jsme pro Vás také zahrnuli do naší široké nabídky. Pokud chcete něco nevšedního, chtěli byste dodat jakékoliv místnosti jiný rozměr, tyto dlažby budou naprosto ideální!

Zobrazit celý popis »
Charakter povrchu
Protiskluznost
Kalibrace
ANO
Druh produktu
Rozsah:
Kč / m2
-
Kč / m2
Zobrazeno 2 položek