DLAŽBY DOMINO

Plánujete si vybavit první bydlení, nebo rekonstruujete? Obojí je důležité! Jistě váháte mezi různými barvami, přemýšlíte, zda vybrat dlažbu s reliéfem, lesklou, či matnou. Možností je spousta - nechte se hýčkat velkorysou nabídkou dlažeb DOMINO, která přináší dlažbu lesklou, polomatnou i matnou, která se dá kombinovat s mnoha listelami a nárožníky. Vyberte si imitaci dřeva nebo kamene, obojí zkrášlí Váš interiér.

Zútulněte si Váš domov!

Dlažby DOMINO mají největší využití v předsíních, halách a salonech, ale i v koupelnách a obývacích pokojích. Na zdi budou jistě skvělým doplňkem Vašeho krbu, na zemi pak budou snadné na údržbu. Nebojte se kombinovat a zútulněte si svůj svět. Dlažby DOMINO přináší atraktivní a barevně rozmanitou nabídku.

Velmi atraktivní vzled dlažeb Domino

Inspirujte se i Vy naší nabídkou, do které jsme pro Vás zařadili zajímavě řešené dlažby Domino, které zaručeně budou odpovídat Vašim představám a přáním. Navíc cenová relace těchto dlažeb je velmi přijatelná a tak si je může dovolit téměř každý z nás. Neváhejte a změňte Váš domov k lepšímu. Dlažby Domino jsou na výběr v různých barevných provedení, ale i celkových designech, záleží jen na Vašich představách a vkusu.

Zobrazit celý popis »
Protiskluznost
R9
Kalibrace
Druh produktu
Rozsah:
Kč / m2
-
Kč / m2
Zobrazeno 5 položek