-28%

Popis produktu RAVAK Cleaner 500ml

Chemie Ravak

Milujete naklizenou a vyleštěnou koupelnu? Kdo by asi ne, že? Do nabídky jsme zařadili čistící prostředky, díky kterým se bude Vaše koupelna lesknout. Chemie Ravak obsahuje například čističe sprchových koutů, vodovodních baterií nebo čističe odpadů. Dále zde naleznete silikonový tmel, který má čirou nebo bílou podobu. Za pomocí koupelnové chemie bude Vaše koupelna dokonale čistá bez bakterií a plísní, které se v těchto místnostech často vyskytují. Chemie Ravak u nás pořídíte se slevou až 32%.

 

Skvělá péče o skleněné části sprchových koutů

Pokud máte doma sprchový kout, tak určitě víte, jak těžké je, aby byl neustále zářivě čistý. Na mysli máme skla, na kterých zůstávají stopy po vodě. V naší nabídce naleznete výrobek Anticalc Conditioner, který obnoví ochranu skla proti usazování vodního kamene. Chemie Ravak je vyrobena z kvalitních složek, které s každou překážkou. Velká část desinfekčních výrobků obsahují chlor nebo jiné agresivní látky, které mohou vybavení v koupelně nenávratně poškodit. Výrobci Chemie Ravak mysleli přesně na tuto problematiku, a proto vyvinuli vlastní kosmetiku.

Silikonový tmel - profík pro odborníky

Je rekonstrukce koupelny téměř u konce a už jsou zapotřebí dodělat jen dodělávky, ke kterým potřebujete tmel? Do naší nabídky jsme zahrnuli kvalitní tmel, který má čirou nebo bílou barvu. Jedná se o dokonalou Chemie Ravak, která spojuje různorodé materiály používané při výrobě sprchových koutů a van s různými obkladovými materiály. Díky těmto montážním koupelnovým přípravkům bude vše dokonale držet, tak jak má. 

Běžná cena:
(127 Kč)
Naše cena:
91 Kč / ks
Sleva: 
-28%
/ ks
minimální odběr: 1 / množství v balení: 1
Expedice do 5 dnů
Kód produktu: X01101
Hodnocení naších zákazníků na Heureka.cz
Zákazníci
doporučují eshop
Naposledy
hodnoceno:
Před 1137 dny
Doporučuje obchod
Dodací lhůta
Kvalita přepravy
Přehlednost obchodu
Kvalita komunikace
Hezká vzorkovna v Pardubicích. Zkušený prodavač který nejen dobře poradí ale spočítá i materiál
Vřele všem doporučuji. Opravdu nejlepší obchod na Pardubicku. Všichni ostatní se můžou zahrabat. Nejen výběrem ale i hlavně cenou a službami.Zadarmo mi dovezli zboží a řidič mi ochotně s tím pomohl na určené místo. Příště nakoupím zase zde
- Možnost objednání z více druhu dlažeb. - Pěkné a docela přehledné stránky.
Ano první dojem s obchodu je velmi příjemný než na jiných online stránkách. Dlažba se mě zdá ale trochu dražší než od konkurencí,ale od vás jde pocit že jste poctiví. Obchod bych doporučil ostatním.
Kosik