-6%

Popis produktu Schodovka Karolina mat 30x30 cm

Formát 30x30 cm
Balení 1.62m2/bal [18ks v balení]
Tloušťka 0.72cm
Mrazuvzdornost ANO
Typ schodovka
Charakter povrchu matný
Protiskluznost R10
Kalibrace NE

Technické dlažby

Technická dlažba se nejčastěji využívá na rušných místech jako jsou např. nákupní centra a obchody, restaurace, výrobní budovy a provozovny, bazény atd.. Tato dlažba se používá jak v exteriérech tak v interiérech. Je vysoce odolná proti obrusu, znečištění a dalšímu opotřebení. Technická dlažba musí splňovat požadavky na vysokou odolnost i proti vnějším živelným vlivům jako je především déšť a mráz.

Technické dlažby za nejlepší ceny!

Technická dlažba do exteriéru je většinou vyrobena s protiskluzovou úpravou. Do interiéru lze použít technickou dlažbu s jemně broušenou povrchovou úpravou, při níž je lépe viditelná krása přírodního materiálu jako je žula či mramor. Technickou dlažbu v našem obchodě nabízíme v různém barevném provedení. Můžete se inspirovat úvodními náhledy návrhů, které jsou Vám k dispozici, abyste si mohli představit, jak vypadá obložení v prostoru. Potřebujete-li poradit, nebo si ujasnit další specifikace, neváhejte a kontaktujte nás.

Vysoce kvalitní odolné dlažby!

Do naší nabídky jsme pro Vás zařadili technické dlažby, které se perfektně hodí do větších nákupních center, škol a celkově prostor, které jsou veřejné pro lidi. Vybírat si tyto dlažby můžete hned z několika barevných provedení. Jedná se o vysoce odolnou dlažbu, která je odolná i extrémním podmínkám a třeba i mrazu, sněhu a dešti, nevadí jí naprosto nic. Ceny se pohybují různě, avšak ne nijak vysoko. Inspirujte se naší nabídkou!

Běžná cena:
(159 Kč)
Naše cena:
149 Kč / m2
Sleva: 
-6%
/ m2
minimální odběr: 1.62 / množství v balení: 1.62
Expedice do 5 dnů
Kód produktu:
Hodnocení naších zákazníků na Heureka.cz
Zákazníci
doporučují eshop
Naposledy
hodnoceno:
Před 895 dny
Doporučuje obchod
Dodací lhůta
Kvalita přepravy
Přehlednost obchodu
Kvalita komunikace
velký výběr dlažeb i obkladů přímo na prodejně příznivé ceny výborná komunikace s prodávajíci
je možnost si zboží fyzicky prohlédnout přímo v prodejně zkušená prodavačka nám nejen dobře poradila, ale spočítala i materiál vřele doporučuji, je to dobrá kvalita za dobré ceny
- Možnost objednání z více druhu dlažeb. - Pěkné a docela přehledné stránky.
Ano první dojem s obchodu je velmi příjemný než na jiných online stránkách. Dlažba se mě zdá ale trochu dražší než od konkurencí,ale od vás jde pocit že jste poctiví. Obchod bych doporučil ostatním.
Kosik