-6%

Popis produktu Schodovka Karolina mat 30x30 cm

Formát 30x30 cm
Balení 1.62m2/bal [18ks v balení]
Tloušťka 0.72cm
Mrazuvzdornost ANO
Typ schodovka
Charakter povrchu matný
Protiskluznost R10
Kalibrace NE

Technické dlažby

Technická dlažba se nejčastěji využívá na rušných místech jako jsou např. nákupní centra a obchody, restaurace, výrobní budovy a provozovny, bazény atd.. Tato dlažba se používá jak v exteriérech tak v interiérech. Je vysoce odolná proti obrusu, znečištění a dalšímu opotřebení. Technická dlažba musí splňovat požadavky na vysokou odolnost i proti vnějším živelným vlivům jako je především déšť a mráz.

Technické dlažby za nejlepší ceny!

Technická dlažba do exteriéru je většinou vyrobena s protiskluzovou úpravou. Do interiéru lze použít technickou dlažbu s jemně broušenou povrchovou úpravou, při níž je lépe viditelná krása přírodního materiálu jako je žula či mramor. Technickou dlažbu v našem obchodě nabízíme v různém barevném provedení. Můžete se inspirovat úvodními náhledy návrhů, které jsou Vám k dispozici, abyste si mohli představit, jak vypadá obložení v prostoru. Potřebujete-li poradit, nebo si ujasnit další specifikace, neváhejte a kontaktujte nás.

Vysoce kvalitní odolné dlažby!

Do naší nabídky jsme pro Vás zařadili technické dlažby, které se perfektně hodí do větších nákupních center, škol a celkově prostor, které jsou veřejné pro lidi. Vybírat si tyto dlažby můžete hned z několika barevných provedení. Jedná se o vysoce odolnou dlažbu, která je odolná i extrémním podmínkám a třeba i mrazu, sněhu a dešti, nevadí jí naprosto nic. Ceny se pohybují různě, avšak ne nijak vysoko. Inspirujte se naší nabídkou!

Běžná cena:
(159 Kč)
Naše cena:
149 Kč / m2
Sleva: 
-6%
/ m2
minimální odběr: 1.62 / množství v balení: 1.62
Expedice do 5 dnů
Kód produktu:
Hodnocení naších zákazníků na Heureka.cz
Zákazníci
doporučují eshop
Naposledy
hodnoceno:
Před 1110 dny
Doporučuje obchod
Dodací lhůta
Kvalita přepravy
Přehlednost obchodu
Kvalita komunikace
velký výběr dlažeb i obkladů příznivé ceny dobrá kvalita výborná komunikace
vřele doporučuji, je to dobrá kvalita za dobré ceny
přehlednost nabídky
doporučuji
Kosik