Modelové koupelny stránka

Líbí se Vám některá z našich modelových koupelen a chcete ji přizpůsobit své reálné koupelně? Využijte možnosti 3D návrhů zdarma!

Přírodní koupelna

BILOBA

Svěží, teplá atmosféra v přírodních tónech je v koupelně oblíbená a v podstatě nepodléhá trendům. Moderní technologie výroby obkladů a dlažeb umožňují velmi věrně napodobit kresbu dřeva, vzory jednotlivých dlaždic jsou variabilní a uživatel tak požívá hned dvojnásobné výhody keramiky. Odolnost, dlouhá životnost a snadná údržba na straně jedné, příjemný a vlídný pocit z přírodního materiálu na straně druhé. Kolekce Biloba je velmi žádaná také kvůli množství prvků, ze kterých lze návrh koupelny vytvořit. Základní obklady jsou doplněny mozaikou a listelami a oživit stěny můžeme také buď moderními geometrickými dekory nebo dekory s motivem listů gingko biloby.

Celková cena obkladů a dlažby ukázkové modelové koupelny biloba, kterou si můžete prohlédnout na obrázcích nebo ve virtuální panoramatické 360° prohlídce, činí:

22.619,- Kč vč. DPH!

Paneláková koupelna B3

INDIGO

Představujeme Vám praktické řešení dispozice jádra panelového domu typu B3. Vana Ravak BeHappy kombinovaná se skleněnou, trojdílnou zástěnou, kterou je možné zcela složit dovnitř vany, umožňuje pohodlné koupání i sprchování. Umyvadlo ze stejného konceptu maximálně využívá prostor a vzhledem k tvaru vany je dobře přístupné. Vyzděná nika za vanou nabízí odkládací prostor a navíc dobře vypadá. Použité obklady z kolekce Indigo jsou cenově dostupné, lesklé a dají prostoru život a energii. Vsazené zrcadlo od země po horní řadu obkladů opticky zvětšuje prostor a je velmi praktické například pro líčení.

Celková cena obkladů a dlažby ukázkové modelové koupelny Indigo, kterou si můžete prohlédnout na obrázcích nebo ve virtuální panoramatické 360° prohlídce, činí:

5.983,- Kč vč. DPH!

Nadčasová koupelna

CASTERLY

Koupelna Casterly v sobě snoubí jednoduchou a nadčasovou eleganci bílého velkoformátového obkladu s příjemnou přírodní atmosférou dřevěné dlažby v luxusním formátu 23x120 cm. Vybavení z kolekce Jika Cubito doplňuje minimalistický styl. Dopřejte si pohodlí otevřeného sprchového koutu typu Walk-In, který je vhodný i do menších prostor. Praktičnost a nadčasovost jsou těmi správnými atributy, které koupelnu Casterly charakterizují.

Celková cena obkladů a dlažby ukázkové modelové koupelny Casterly, kterou si můžete prohlédnout na obrázcích nebo ve virtuální panoramatické 360° prohlídce, činí:

16.552,- Kč vč. DPH!

Ekonomický model

Opoczno Tanaka

Představujeme Vám bestseller! Koupelna Opoczno Tanaka Vás zaujme elegancí i skvělou cenou! Základní obklady v kontrastní krémové a hnědé barvě za cenu pod 200,- Kč za metr čtvereční a efektní dekorace a listely taktéž za skvělé ceny, takže si můžete dovolit koupelnu ozdobit dle libosti.

Celková cena obkladů, dlažby, dekorací a listel naší ukázkové modelové koupelny Opoczno Tanaka, kterou si můžete prohlédnout na obrázcích nebo ve virtuální panoramatické 360° prohlídce, činí:

9.322,- Kč vč. DPH!

Luxusní model

Aparici Zenith

Luxus nemusí být nedosažitelný. Příkladem je modelová koupelna v provedení kolekce Zenith od španělského výrobce Aparici, jenž je odborníky i klienty považován za samotný vrchol průmyslu obkladů a dlažeb. Dokonalé velkoformátové obklady a plastické dekorace prodávané za metr čtvereční zaručí exkluzivní dojem.

Celková cena obkladů, dlažby, dekorací a listel naší ukázkové modelové koupelny Aparici Zenith, kterou si můžete prohlédnout na obrázcích nebo ve virtuální panoramatické 360° prohlídce, činí:

38.155,- Kč vč. DPH!