Luciola / Luci

Rozhodujete se pro jemný interiér? V tom případě Vám doporučujeme při výběru právě tyto atraktivní jemné obklady Paradyz Luciola/Luci. Těšit se můžete na odstíny v okrové a vřesové nebo také silnější odstíny v barvách mocca kávy a vanilky. Jedna kolekce a dva odstíny, avšak každý je zcela výjimečný! Těšit se můžete také na zajímavé dekorativní prvky, které umožňují vytvořit romantický a velmi dámský interiér díky pastelovým barvám a nesmělým květovaným motivům. Díky vzrušujícím doplňkům, které dokonale ladí s celou kolekcí, je mozaika v jemné okrové barvě. Druhou tváří kolekce Paradyz Luciola/Luci je jednoduchá forma a moderní barvy.

Vytvořte si koupelnu snů díky obkladům Luciola/Luci!

Toužíte po dokonalé a nadčasové koupelně, která bude budit výjimečný a jemný dojem? Inspirujte se naší nabídkou, ve které naleznete svěží obklady Paradyz Luciola/Luci, které splní všechna Vaše očekávání a zaručí Vám naprostou spokojenost. Těšit se můžete na celou řadu doplňujících obkladů a dekorů, vše je pouze na Vaší fantazii! S obklady Paradyz Luciola/Luci máte možnost zrealizovat veškeré Vaše přání a touhy. Nenechte si ujít tuto mimořádnou kolekci, díky které se budete moci těšit z Vaší každodenní hygieny.

Dokonalé obklady za skvělé ceny

Chtěli byste zrealizovat veškerá Vaše přání a pyšnit se dokonalou koupelnou, kterou bude každý obdivovat? Vsázíte na obklady, jenže škála je tak široká, že si nevíte rady? Pokud chcete, aby Vaše koupelna působila jemným dojmem, obklady Paradyz Luciola/Luci, které vytvoří přesně Váš sen! Připravili jsme pro Vás celou řadu reálných fotografií, díky kterým si můžete mnohem lépe představit tyto obklady v prostoru.

Zobrazit celý popis »
Druh produktu
Rozsah:
-
Zobrazeno 12 položek