Dlažby venkovní

U venkovní dlažby je kladen vysoký nárok na kvalitní materiály již při výrobě. Venkovní dlažba musí splňovat požadavky na vysokou odolnost vnějších živelných vlivů jako je především déšť a mráz. Dlažbu lze použít při obkládání bazénů, teras i schodišť, ale také ji můžete použít jako obklad na fasádu. Venkovní dlažbu můžete různě kombinovat s dalšími obkladovými materiály.

Široký sortiment různě barevných dlažeb!

V naší nabídce naleznete široký sortiment dlažeb v nejrůznějším barevném provedení a jedinečného designu. V nejlevnejsich-obkladech.cz Vám umožňujeme lehčí výběr dlažby např. podle barev, ceny či názvu. V nabídce naleznete venkovní dlažbu moderního i venkovského stylu, dlažbu imitující dřevo nebo dlažbu s vybroušenými ornamenty. Pokud potřebujete poradit, nebo si ujasnit další specifikace, neváhejte a kontaktujte nás.

Kvalitní plně funkční venkovní dlažby!

Při výběru venkovní dlažby je důležité si rozmyslet jaký účel bude plnit. Pokud bude sloužit pouze jako dekorativní, která bude určitému místu dodávat jedinečný vzhled může být vyrobena i z méně odolných materiálů. U venkovní dlažby je především potřeba, aby plnila svou funkci. Velice oblíbeným a používaným druhem je keramická dlažba a dlažba imitující dřevo. Pokud se chystáte dlažbu použít k obkladu bazénu je velice důležitým faktorem protiskluznost, aby nedocházelo k úrazům a také nízká nasákavost. Vybírejte z širokého sortimentu, který Vám nabízíme a vytvořte si doma taková exteriér, který oslní každou návštěvu.

Zobrazit celý popis »

Dlažba gres Damasco mocca 29,7x29,7 cm

503 Kč
352 Kč / m2
-30%
Dlažba Damasco mocca  Charakter povrchu:  příjemný hladký matný povrch, mrazuvzdorná dlažba Formát: 29,7x29,7 cm …
Expedice 2 týdny
Koupit Detail