-20%

Popis produktu Dlažba Branch Maple Natural 24,9x100 cm

Barva hnědá
Mrazuvzdornost ANO
Tloušťka 0.9cm
Balení 1.743 m2/bal (7 ks v balení)
Umístění dlažba venkovní i vnitřní
Charakter povrchu matný
Kalibrace Straight edge

Dlažby imitující dřevo

V této kategorii Vám představujeme dlažby imitující dřevo. Výrobci dlažeb jsou stále tvořivější a vytvářejí dlažby ve stále lepším designu s neobvyklými povrchy. Grafika dlažby napodobuje naturální dřevo, kdy jsou viditelné i barevné přechody, kresby suků a letokruhů stejně jako u dřeva.Dlažba imitující dřevose vyrábí v různých barevných provedení a designu kdy např. malba představuje dřevěné latě nebo parkety, které vytváří věrohodný vzhled dřeva. Tuto dlažbu lze také dále kombinovat s dalšími obklady. V našem online obchodě naleznete několik různých typových provedení a díky náhledům si můžete prohlédnout prostory obložené dlažbou imitující dřevo. Pokud potřebujete poradit, nebo si ujasnit další specifikace, neváhejte a kontaktujte nás.

Naprosto zajímavá a odlišná dlažba!

Představujeme Vám velmi zajímavou kategorii dlažeb. Do naší nabídky jsme pro Vás připravili k dispozici dlažbu imitující dřevo. V současnosti se stala nejprodávanější a velice oblíbenou. Tuto dlažbu můžete klidně využít na celou plochu, perfektně totiž nahradí dřevěnou podlahu, vypadá totiž přesně jako dřevo. Už se nebudete muset bát vytírat Vaši plovoucí podlahu, nyní budete moci vytírat bez obav, protože dlažba imitující dřevo je velmi spolehlivá a maximálně kvalitní a odolná. Vybírat si můžete z různých barevných provedení a designu, kdy např. malba představuje dřevěné latě nebo parkety, které vytváří věrohodný vzhled dřeva. Tuto dlažbu lze dále kombinovat s jinými obklady. V našem online obchodě naleznete několik různých typových provedení, často pro Vás přidáváme i spoustu novinek.

Prohlédněte si v náhledech všechny tyto dlažby!

Výhodou je, že si můžete díky náhledům prohlédnout prostory obložené dlažbou imitující dřevo pro Vaši lepší představu. Můžete si být jisti, že tato dlažba potřebuje snadnou a lehkou údržbu, je odolná proti otěru, stálý vzhled, tvar a barevnost, keramická dlažba skvěle vyniká ve vodivosti tepla a nehoří. Keramická dlažba imitující dřevo Vás přijde levněji než samotná podlaha ze dřeva. Pokud budete potřebovat jakkoliv pomoci či poradit, nebo si ujasnit důležité informace, neváhejte, obraťte se na nás a kontaktujte nás, od toho tu pro Vás jsme.

Běžná cena:
(1 363 Kč)
Naše cena:
1 090 Kč / m2
Sleva: 
-20%
/ m2
minimální odběr: 1.743 / množství v balení: 1.743
Expedice 2 týdny
Kód produktu:
Hodnocení naších zákazníků na Heureka.cz
Zákazníci
doporučují eshop
Naposledy
hodnoceno:
Před 658 dny
Doporučuje obchod
Dodací lhůta
Kvalita přepravy
Přehlednost obchodu
Kvalita komunikace
Cena, rychlost.
Skoda, ze jsem se o nich dozvedel az uz jsem mel hotovou koupelnu.
Supr ceny obkladů Kvalitní stránky Supr přehled Bleskové odeslání zboží
Určitě všem doporučuji
Kosik