Akce

3D návrhy ZDARMA

Nabízíme Vám možnost nechat si zpracovat grafický návrh Vaší koupelny nyní zcela zdarma a bez jakéhokoliv vstupního poplatku! Podmínkou je pouze přinést si kvalitně připravené zadání na jednu z našich prodejen. Po domluvě je také možné s designérem pracovat na návrhu přímo na prodejně. Využíjte této časově omezené akce, která nemá na trhu koupelen obdoby!

3D návrhy zdarma

Akce platí pouze do 31. 5. 2017 nebo do odvolání a platí pouze při osobní návštěvě na jedné z našich prodejen s kvalitně vyplněným zadáním ve formuláři, který si můžete stáhnout zde.

Pro grafické návrhy zadané přes e-mail nebo jinou formou platí obvyklé podmínky (viz níže), tj. poplatek za vypracování 3D návrhu je 899,-, který se odečítá z konečné faktury za objednávku přesahující čásktu 10.000,- Kč. Více informací z sekci GRAFICKÉ NÁVRHY KOUPELEN.

AKCE LEPIDLO ZDARMA

Za každých 10 m2 obkladů a dlažeb nyní zdarma 1 balení (25kg) lepidla Kerakoll Super Eco. 

Lepidlo Kerakoll Super Eco je základní lepidlo na obklady třídy C1E. Není vhodné pro lepení slinutých mrazuvzdorných dlažeb.

Akce se nevztahuje na položky ve výprodeji a na technické dlažby.

Akce platí pro objednávky přijaté od 6. 5. 2017 do 31. 5. 2017.

AKCE DOPRAVA ZDARMA

Snížili jsme dopravné na 200,- Kč pro objednávky do 5000,- Kč, pro objednávky nad 5000,- Kč je DOPRAVA ZDARMA! 

Akce platí do 31. 5. 2017.

Obklady a koupelny akce

Termostatický sprchový sloup RUBI za neskutečnou cenu 4.990!

Do naší nabídky jsme začlenili kvalitní sprchový sloup RUBI za fantastickou cenu 4.990,- Kč a navíc s dopravou po celé ČR zdarma!

Sprchový sloup RUBI je praktická sprchová sestava tvořená z kvalitní termostatické baterie, na které si nastavíte požadovanou teplotu vody s přesností na jeden stupeň Celsia. Takže se nemusíte bát, že se opaříte, nebo naopak že z baterie nebude vytékal ledová voda, pokud si to nebudete přát. Dále sestava obsahuje ruční spchu s posuvným držákem a velkou hlavovou sprchu pro srpchování "v dešti".

Záruka na baterii 5 let.

Akce platí do 15. 4. 2017 nebo do vyprodání zásob.

Obklady a koupelny akce